.

Zásady ochrany osobních údajů:

Kdo zpracovává Vaše údaje?

Provozovatelem webových stránek Foodiny.cz je Tereza Váňová, IČ: 07039786, se sídlem Komenského 4431, Chomutov 43003 a jako správce zpracovává Vaše osobní údaje dle níže uvedených podmínek.

Jaké Vaše údaje zpracováváme a jak?

Když navštívíte webové stránky Foodiny.cz, zaznamenají naše webové servery standardním způsobem IP adresu, webovou stránku, ze které k nám přijdete, podstránky a příspěvky, které si přečtete a také datum a délku návštěvy. Jiné osobní údaje (jméno, email, název společnosti / projektu / školy) se zaznamenají jen tehdy, když nám je poskytnete z vlastní vůle v rámci přihlášení k odběru newsletteru.

Proč Vaše údaje zpracováváme?

Primární důvodem zpracováním Vašich údajů je možnost zasílat Vám newsletter. Newsletter obsahuje novinky z oblasti gastronomie, v menší míře nabídky našich partnerů a soutěže.

Vaše údaje dále můžeme zpracovávat pro:

  • zlepšení kvality našich služeb,
  • kontakt prostřednictvím emailu,
  • provádění analýz a měření návštěvnosti.

Kdo všechno bude mít k Vašim údajům přístup?

Vaše osobní údaje neprodáváme, nevyměňujeme nebo jinak převádíme třetím stranám. To nezahrnuje důvěryhodné třetí strany, které nám pomáhají s provozem našich webových stránek nebo vedením našeho podnikání, pokud se strany dohodnou, že tyto informace jsou důvěrné. Pro zajištění konkrétních zpracovatelských operací, které nedokážeme zajistit vlastními silami, využíváme služeb a aplikací zpracovatelů, kteří soulad s GDPR zajišťují rovněž. Jsou to poskytovatelé platforem MailChimp, Facebook, Instagram, LinkedIn a Google (Google Analytics).

Věříme, že je nutné sdílet informace s cílem vyšetřit, zabránit nebo podniknout kroky v případech nezákonné činnosti, podezření z podvodu, situace zahrnující potenciální hrozby pro fyzickou bezpečnost jakékoli osoby, porušování našich podmínek používání nebo v jiných případech vyžadovaných zákonem.

Jak dlouho Vaše údaje uchováváme?

Vaše údaje uchováváme pouze tak dlouho, jak je nutné ke splnění těchto účelů a nebude-li Váš souhlas se zpracováním osobních údajů z Vaší strany odvolán. Nejdéle však 15 let.

Jak jsou Vaše údaje zabezpečeny?

Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit maximální bezpečnost vašich údajů. K ochraně informací přenášených online, používáme nejmodernější SSL šifrování. Servery sloužící k ukládání údajů přenášejí data v šifrovaném režimu, který zajišťuje absolutní bezpečnost datové komunikace.

Můžeme Vaše údaje zpracovávat i bez Vašeho souhlasu?

Používáním našich stránek souhlasíte s našimi zásadami ochrany soukromí, tedy i se zpracování osobních údajů.

Jak lze souhlas se zpracováním údajů odvolat?

Na Vaši žádost vymažeme Vaše údaje z našich databází. Žádost o vymazání Vašich osobních údajů můžete zasílat na email tereza@foodiny.cz nebo na poštovní adresu uvedenou na začátku těchto zásad.

Foodiny.cz - Ukazujeme netradiční podnikatelské nápady ze světa gastronomie a spojujeme lidi kolem nich.

b3lineicon|b3icon-phone-chat||Phone Chat

Spojte se s námi

 

tereza@foodiny.cz

Sledujte náš Facebook

Sledujte náš Instagram

 

 

b3lineicon|b3icon-pencil||Pencil

Napíšeme o vás

 

Znáte nebo máte nadějný gastronomický projekt? Rádi vám dáme prostor! Napište nám na spoluprace@foodiny.cz a podpořme se navzájem! 🙂

 

b3lineicon|b3icon-microphone||Microphone

Napište o nás

 

Jsme začínající projekt a jsme rádi za každou příležitost být slyšet a vidět. Napište nám na tereza@foodiny.cz a my vám dáme skvělý obsah!