Promlsouny.cz

E-shop, který vám osladí život

Promlsouny.cz

E-shop, který vám osladí život

.

Každý milovník čokolády by měl alespoň jednou zavítat na stránku Pro mlsouny, která do České republiky přináší pravé belgické a holandské čokolády netradičních příchutí. Osobně jsme je vyzkoušeli a jsou tak dobré, že si je nebudete ani vyčítat!

Co všechno e-shop Pro mlsouny nabízí?

Jak už z názvu nejspíš tušíte, e-shop Pro mlsouny se specializuje na prodej pravých belgických a holandských čokolád. Kromě nich si ale můžete objednat také krémové holandské karamelky nebo dárkové poukazy. Až tedy budete přemýšlet o dárku pro labužníky k narozeninám nebo i k Vánocům, zkuste si na tento obchod vzpomenout …

Na webu najdete navíc skvělou sekci s recepty, kde se můžete inspirovat, co všechno můžete s čokoládami vytvořit.

 

Jaké druhy čokolád si mohu objednat?

Vybrat si můžete z pestré nabídky mléčných, hořkých i bílých čokolád. Zajímavostí jsou také tmavé mléčné čokolády, po kterých můžete sáhnout v případě, že si nebudete moci vybrat. E-shop myslel i na veganské mlsouny, pro které nabízí speciální hořké čokolády.

Většinu čokolád si můžete koupit v menším balení do ruky (50g), nebo ve větším balení (180g), které se určitě neztratí. Praktickou variantou jsou také čokoládové boxy, které obsahují více příchutí po malých baleních.

 

Jaké mají čokolády a karamelky příchutě?

Spoustu. Od tradičních až po originální kombinace příchutí. Kromě čistých nebo oříškových variant si můžete objednat čokolády s příchutí tureckého medu, karamelového macchiata, slaného karamelu, s kávovými křupinkami, s karamelovými kousky, s máslovými sušenkami a mandlemi nebo třeba se slaným fondánem. Karamelky si můžete vybrat buď vanilkové nebo s mořskou solí.

 

Od jakých značek sladkosti jsou?

Čokolády jsou od známých značek „Tony’s Chocolonely“, „Hands off my Chocolate“ a „Johny Doodle“, o kterých si můžete přečíst přímo na českém e-shopu. Každý z nich začal s výrobou čokolád trochu jinak, spojuje je ale férový přístup a důraz chuť, kvalitu a originální design.

 

V čem se čokolády liší od těch českých?

Rozdíl od tradičních českých čokolád poznáte na první pohled i na první kousnutí. Čokolády (hlavně ty od Tony’s Chocolonely) jsou mnohem silnější a v nákupní tašce vám tak určitě nezapadnou. 😊 Hezky je zpracované i balení. Většina čokolád je v papírovém obalu, který je často potištěn i uvnitř. Ačkoliv se jedná o maličkost, věřte, že se při ní minimálně pousmějete. Čím si vás ale čokolády získají v každém případě, je jejich chuť, která je opravdu poctivá a kombinace příchutí jsou skvěle sladěné.

 

Jak tento e-shop vlastně vznikl?

Až vás zase popadne chuť na něco dobrého, bude vaší zachránkyní Markéta. Maminka a nadějná podnikatelka, která e-shop Pro mlsouny po večerech vytváří. Ptáte se, jak se k této myšlence dostala? Přivedla ji k tomu náhoda, kterou ale uchopila jako skvělou příležitost a dokázala ji zrealizovat. Když se jí narodil v lednu 2015 syn Jonáš, objednala si od holandské maminky šátek na nošení. Jako dárek k nákupu dostala čokoládu, kterou si zamilovala. Když se ji pak ale snažila sehnat v českých obchodech, odcházela vždy s nepořízenou. A tak se rozhodla založit vlastní e-shop, který vám dneska představujeme a o kterém věříme, že obalí nervy ještě spoustě zákazníkům. 😊

 

Datum zveřejnění: 26. 7. 2019
Autor příspěvku: Foodiny.cz

Jak byl na tom e-shop v červenci 2019?

b3lineicon|b3icon-user-rating||User Rating

99,9 %

hodnocení e-shopu je 5*

b3lineicon|b3icon-certificate||Certificate

3

kvalitní výrobci čokolád

.

Čokoláda je jednou z naší „guilty pleasure“, a tak jsme s objednávkou dlouho neváhali. Objednali jsme si po jedné čokoládě od každé značky a za pár dní nám přišel balíček s krásně zabalenými čokoládami, které nám dlouho nevydržely. Skvělé byly všechny, ale 11 bodů z 10 bychom dali mléčné čokoládě s karamelem a solí od Tony’s Chocolonely, kterou co nevidět objednáme znovu. Hodně nás také baví sekce s recepty, kterou na jiných e-shopech jen tak nenajdete.

Co si myslí Foodiny?

.

.

Název:Pro mlsouny
Co to je?E-shop s belgickými a holandskými čokoládami
Web:www.promlsouny.cz
Kolik čokolády stojí?
Malé čokolády (50g) cca 49 Kč, velké čokolády (180g) cca 119 Kč
Pro koho?138 Kč
Pro koho:Pro milovníky sladkého, pro nadšené domácí i profesionální cukráře a cukrářky, do kaváren a obchůdků

 

A co vy? Ochutnali jste někdy pravou belgickou čokoládu?

.

Upozornit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Pro vložení komentáře je třeba zadat své jméno / přezdívku a e-mail. Takto zadaný e-mail bude využitý výhradně pro správu a editaci komentářů. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde.

b3lineicon|b3icon-phone-chat||Phone Chat

Spojte se s námi

 

tereza@foodiny.cz

Sledujte náš Facebook

Sledujte náš Instagram

 

 

b3lineicon|b3icon-pencil||Pencil

Napíšeme o vás

 

Znáte nebo máte nadějný gastronomický projekt? Rádi vám dáme prostor! Napište nám na spoluprace@foodiny.cz a podpořme se navzájem! 🙂

 

b3lineicon|b3icon-microphone||Microphone

Napište o nás

 

Jsme začínající projekt a jsme rádi za každou příležitost být slyšet a vidět. Napište nám na tereza@foodiny.cz a my vám dáme skvělý obsah!

 

© 2019 Foodiny - Neokoukané podnikatelské nápady a startupy ze světa gastronomie.

0 0 vote
Article Rating

Tohle si nechceš nechat jenom pro sebe! :-)

Sdílej tento článek a získej tím navíc cool obsah na svůj profil.