#UPGRADE

kuchařka české Masterchefky

#UPGRADE

kuchařka české masterchefky

.

Pokud hledáte kuchařku, která vás naučí více, než jen pár nových receptů, pak vás #UPGRADE od Kristíny Nemčkové určitě nezklame. Formou přátelského kulinářského duelu mezi dvěma generacemi vás naučí posouvat tradiční recepty na úroveň výherkyně českého Masterchefa. Zajímá vás, čí recepty teprve 17 letá Kristína „upgradovala“ a čím vším její kuchařka vyniká nad ostatními? Začtěte se do naší recenze!

Kdo je autorem nové a úspěšné kuchařky #UPGRADE?

Autorkou kuchařky je Kristína Nemčková, nově objevený talent české gastronomie. Kulinářství ji fascinovalo už od malička – ve věku, kdy se jiní učili abecedu, trávila Kristína čas v kuchyni a pekla hovězí Wellington. Její nekonečné nadšení, píle a zároveň pokora ji v pouhých 17 letech dovedly až k titulu české Masterchefky. Založila také úspěšnou značku „Made by KristÍna“, pod kterou prodává nejen designový kuchyňský textil, ale také svou první kuchařku s názvem #UPGRADE.

 

V čem je tato kuchařka výjimečná?

#UPGRADE je kuchařská kniha, která má nápad. Nejedná se jen o další sbírku receptů, ale o knížku, která vás naučí nad vařením přemýšlet, podnítí vaši kreativitu, fantazii a možná ve vás probudí i trochu soutěživosti. Ptáte se, čím to dokázala? Je totiž pojata jako milý mezigenerační duel mezi Kristínou a její babičkou. V kuchařce tak najdete 40 receptů Kristíniny babičky a k nim 39 alternativ podle Kristíny. Kristína tak ukazuje, jak lze tradiční a poctivé recepty přeměnit do moderních a odlehčenějších verzí. Je ale nutné dodat, že obě varianty jsou vždy skvělé a závisí jen na vašich preferencích, jaké dáte přednost. Možná vás napadá, proč zůstal jeden recept nezměněný? To se dočtete v kuchařce … 🙂

 

Jak s kuchařkou pracovat?

Až budete kuchařkou listovat, narazíte nejdříve na originální recept podle Kristíniny babičky. Ten poznáte tak, že je vyfocený na bílém pozadí. Další stránka pak patří „upgradované” verzi od Kristíny, která je vždy na černém pozadí a s hashtagem # v názvu. Než přetočíte stránku na moderní verzi receptu, zkuste si ho schválně nejprve sami představit. Jak byste ho vylepšili vy? Můžete si také duel vyzkoušet sami doma – vyberte recept z knížky a zapojte do výzvy třeba svého partnera nebo maminku. Čí verze bude zbytku rodiny chutnat více? 😊

 

Jaké recepty v knížce najdu?

#UPGRADE obsahuje recepty na předkrmy, polévky, hlavní jídla i dezerty, většinou z české a slovenské kuchyně. Každý recept je navíc chytře rozdělený do jednotlivých komponentů – například na těsto, maso, náplň nebo dekorace. Jednotlivé komponenty tak můžete libovolně skládat do vlastních, úplně nových jídel.  Kromě zdvojených receptů jsou v kuchařce také vysvětleny základní postupy, například na přípravu vývarů či základních příloh.

 

Jak jsou recepty náročné?

Na receptech je skvělé, že si vystačíte s běžně dostupnými surovinami. Uvařit by je měl zvládnout každý průměrný kuchař. Naopak možná zjistíte, že Kristíniny moderní verze, které na první pohled vypadají složitě, zvládnete bez problémů připravit doma také.

 

Komu udělá #UPGRADE  radost?

Těm, kdo se v kuchyni rádi učí novým věcem a hledají inspiraci. Díky tomu, že jsou recepty ve dvou variantách, si přijde na své každá generace domácích kuchtíků. Upgrade ale může oslovit i kuchaře z povolání, kteří chtějí posunout své tradiční recepty o level výš. Foodblogery zase může navést k nápadům na poutavé články v podobě výzev.

 

Kde #UPGRADE koupím?

#UPGRADE objednáte přes eshop www.madebykristina.cz. Knížka vám automaticky přijde v krásném dárkovém balení – v černé krabičcce a v látkovém pytlíku na potraviny, obojí navíc bylo vyrobeno od začátku do konce v České republice. Kromě kuchařky si na webu můžete objednat i designové zástěry, rovněž se značkou Made by Kristína.

 

Datum zveřejnění: 6. 7. 2019
Autor příspěvku: Foodiny.cz

Kolik receptů v kuchařce najdete?

tradičních receptů

upgradovaných receptů

.

Kristínka ukazuje svůj obrovský talent nejen v kuchyni, ale i při tvorbě vlastní kuchařky. #UPGRADE vás díky svému neotřelému konceptu naučí o jídle a jeho komponentech přemýšlet a dává vám tak spoustu prostoru pro to, abyste se ve svém kuchařském umění zdokonalovali. Kuchařka je propracovaná, osobitá a skrývá v sobě rodinný příběh. Věříme, že vám radost udělá od první chvíle, kdy ji vezmete do rukou, protože už způsob balení napoví, že tohle určitě není tuctovka … 🙂

Co si myslí Foodiny?

.

.

Název:Upgrade
Autor:Kristína Nemčková
Web:Made by Kristina
Co to je?
Nevšední mezigenerační kuchařka
Kolik stojí?595 Kč
Pro koho:Pro nadšené domácí kuchaře a kuchařky, pro food blogery, pro kuchaře v restauracích

 

A co vy? Vaříte raději tradiční verze receptů, nebo se nebojíte experimentovat?

.

Upozornit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Pro vložení komentáře je třeba zadat své jméno / přezdívku a e-mail. Takto zadaný e-mail bude využitý výhradně pro správu a editaci komentářů. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde.

b3lineicon|b3icon-phone-chat||Phone Chat

Spojte se s námi

 

tereza@foodiny.cz

Sledujte náš Facebook

Sledujte náš Instagram

 

 

b3lineicon|b3icon-pencil||Pencil

Napíšeme o vás

 

Znáte nebo máte nadějný gastronomický projekt? Rádi vám dáme prostor! Napište nám na spoluprace@foodiny.cz a podpořme se navzájem! 🙂

 

b3lineicon|b3icon-microphone||Microphone

Napište o nás

 

Jsme začínající projekt a jsme rádi za každou příležitost být slyšet a vidět. Napište nám na tereza@foodiny.cz a my vám dáme skvělý obsah!

 

© 2019 Foodiny - Neokoukané podnikatelské nápady a startupy ze světa gastronomie.

0 0 vote
Article Rating

Tohle si nechceš nechat jenom pro sebe! :-)

Sdílej tento článek a získej tím navíc cool obsah na svůj profil.