Chefparade statek

Vařte pod širým nebem!

Chefparade statek

Vařte pod širým nebem!

.

Nejlépe chutná na čerstvém vzduchu. A nejen chutná, ale také se na něm skvěle vaří a peče. Zkuste pro jednou vyměnit vaření u plotny za pec na venkovském statku a okoukejte triky od špičkových kuchařů z největší české školy vaření Chefparade. Ta letos v červnu otevřela „Chefparade statek“ – unikátní prostor, kde můžete strávit skvělý den s rodinou, ale klidně i uspořádat netradiční teambuilding nebo dokonce svatbu.

Chefparade, to zní cool. Co to ale vlastně je?

Chefparade je největší škola vaření v České republice, která ve svých pražských studiích učí nadšence kuchařskému umu. Přes 20 profesionálů vás zasvětí do přípravy české, italské, indické i japonské kuchyně, od slaných předkrmů až po sladké dezerty. Neméně pestrá je i nabídka kurzů vaření pro děti. Dnes se ale chceme zaměřit na Chefparade statek – novinku, která v České republice dosud neexistovala.

 

Chefparade statek je také v Praze?

Kdepak. Statek najdete na autentičtějším místě, než je Praha. Byl vybudovaný v malé vesničce Sukorady, která leží pár kilometrů za Mladou Boleslaví směrem na Jičín. Z pražského Černého Mostu se tam autem dostanete za 30 minut. Hned co dorazíte, dýchne na vás typicky farmářská atmosféra a dá vám najevo, že zde nebude o poctivé suroviny a tradiční postupy nouze.

 

Co všechno v areálu najdu?

Chefparade statek je vybavený vskutku parádně. Na velkém travnatém dvorku stojí řada kvalitních grilů a závěsných kotlíků. Pár kroků od nich je několik bylinkových a zeleninových zahrádek, které zaručují čerstvost všeho, co si zde připravíte. Atmosféru skvěle doplňuje venkovní kamenná pec, která je plně funkční. A pokud by počasí nepřálo, není třeba házet flintu do žita – k dispozici je velká vnitřní kuchyň. Součástí areálu je také nově vybudovaná stodola, kde se můžete za vůně čerstvého dřeva školit nebo vychutnávat svatební hostinu. A protože se vám domů chtít určitě nebude, můžete se ubytovat v moderních chatkách, které vznikly z recyklovaných lodních kontejnerů.

 

Jaké kurzy budou na statku probíhat?

Na statku se naučíte připravit parádní grilovačku a barbecue, upéct domácí chleba z pece, vytvořit skvělou omáčku z čerstvých paprik a bylinek nebo ulovit a připravit čerstvou rybu. Zkrátka spoustu věcí, které ve velkoměstě jen tak nezažijete.

 

Mohu mít statek jen pro sebe?

Rozhodně! Pronájem není žádný problém. Statek je skvělým místem pro uspořádání veselky, na kterou budou všichni rádi vzpomínat. Klidně na něj zajeďte i se svým pracovním týmem a uspořádejte teambuilding. Víte, jak dobře to na čerstvém vzduchu myslí? 😊

 

Kdy byl statek otevřený?

Chefparade statek byl slavnostně otevřený třetí červnový víkend v roce 2019. Vše tedy ještě voní novotou.

 

Jak se mohu přihlásit na kurz?

Kurzy na statku budou v nejbližší době vypsány na webu Chefparade. Pokud chcete naplánovat skvělou svatbu, párty, školení nebo teambuilding, ozvěte se na firemniakce@chefparade.cz.

 

Datum zveřejnění: 28. 6. 2019
Autor příspěvku: Foodiny.cz

Kolik lidí může na statku naráz být?

v konferenční místnosti

se může na statku ubytovat

.

Chefparade statek nás zaujal natolik, že jsme vyrazili na otevírací párty. Z Ústí nad Labem jsme na něm byli za hodinu a půl a hned po vystoupení z auta na nás dýchla nejen venkovská atmosféra, ale i skvělá vůně kotlíkového guláše a grilovaného masa. Chefparade statek je příjemné, venkovské a přitom moderní místo, které nabízí spoustu způsobů vyžití a bude vás bavit. A co teprve, kdyby se propojil s online farmářským tržištěm Scuk.cz? 🙂

Co si myslí Foodiny?

.

.

Název:Chefparade statek
Co to je:Venkovní škola vaření
Web:Chefparade statek
Kde se nachází?
Sukorady 31 (u Mladé Boleslavi)
Pro koho:Pro nadšené domácí kuchaře a kuchařky, pro food blogery, pro firmy i pro snoubence

 

A co vy? Také vám to vaří a chutná pod širým nebem lépe?

.

Upozornit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Upozornit
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Pro vložení komentáře je třeba zadat své jméno / přezdívku a e-mail. Takto zadaný e-mail bude využitý výhradně pro správu a editaci komentářů. Naše zásady zpracování osobních údajů najdete zde.

b3lineicon|b3icon-phone-chat||Phone Chat

Spojte se s námi

 

tereza@foodiny.cz

Sledujte náš Facebook

Sledujte náš Instagram

 

 

b3lineicon|b3icon-pencil||Pencil

Napíšeme o vás

 

Znáte nebo máte nadějný gastronomický projekt? Rádi vám dáme prostor! Napište nám na spoluprace@foodiny.cz a podpořme se navzájem! 🙂

 

b3lineicon|b3icon-microphone||Microphone

Napište o nás

 

Jsme začínající projekt a jsme rádi za každou příležitost být slyšet a vidět. Napište nám na tereza@foodiny.cz a my vám dáme skvělý obsah!

 

© 2019 Foodiny - Neokoukané podnikatelské nápady a startupy ze světa gastronomie.

0 0 vote
Article Rating

Tohle si nechceš nechat jenom pro sebe! :-)

Sdílej tento článek a získej tím navíc cool obsah na svůj profil.